W sobotnie popołudnie odbędzie się mecz pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk a PSŻ Poznań. To spotkanie dziesiątej kolejki 2. Ekstraligi żużlowej, które rozpocznie się o godzinie 14:00. W artykule znajdą się informacje na temat transmisji telewizyjnej i online, a także dostępności transmisji bezpłatnej.

Gdzie oglądać mecz Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań?

Mecz Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań na żywo można obejrzeć w telewizji na kanale Canal+Sport 5. Transmisja online będzie dostępna w serwisach Canal+online, bez opcji bezpłatnej transmisji.

Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań nie jest dostępna za darmo; oferują ją wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań, transmisja w Canal+online

Aby śledzić dzisiejszy mecz na Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+” w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Można także dodać pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium za dodatkowe 20 zł. Z oferty Canal+online można korzystać przez stronę internetową na komputerze oraz za pomocą aplikacji na smartfony i tablety (iOS, Android), a także na telewizorach i innych urządzeniach (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). Canal+online umożliwia jednoczesne oglądanie na dwóch urządzeniach, co pozwala na udostępnienie konta innej osobie.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.