Stało się! Zgodnie z pojawiającymi się wcześniej plotkami, nowym zawodnikiem specHouse PSŻ Poznań został Kacper Gomólski. Bardzo poważne ruchy transferowe w 2. Lidze Żużlowej trwają w najlepsze.

Po wczorajszym ataku zespołu Metalika Recykling Kolejarza Rawicz, który zakontraktował Sama Mastersa i Damiana Dróżdża, dziś na ofensywę zdecydował się inny klub z Wielkopolski – specHouse PSŻ Poznań. Wiemy już, że w sezonie 2022 na Golęcinie kibicom prezentować się będzie Kacper Gomólski.

Plotki, mówiące o potencjalnym ruchu „Gingera” pojawiały się już w kuluarach od kilku tygodni. Dziś już jednak wszystko zostało potwierdzone. Dla wychowanka Startu Gniezno, sezon 2022 będzie więc absolutnie wyjątkowy, gdyż w swojej seniorskiej karierze nie było mu dotąd dane ścigać się na najniższym poziomie rozgrywkowym w kraju.

Co ciekawe, prawdopodobnie nie jest to ostatni tak duży ruch klubu z Poznania. Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy kilka dni temu, bardzo blisko zespołu z Wielkopolski jest najlepszy obecnie reprezentant Ukrainy, Aleksandr Łoktajew.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.