W sobotnie popołudnie Start Gniezno przywita przy Wrzesińskiej drużynę Kolejarza Opole. Gospodarze są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania.

Będzie to drugie podejście do rozegrania meczu. W pierwotnym terminie zwyciężyła pogoda. Mimo ogromnych starań gospodarzy nie udało się należycie przygotować toru, gdyż kilka dni wcześniej nad Gnieznem przeszła potężna ulewa, która dosłownie zalała stadion. Dzisiaj już nic nie powinno stanąć na przeszkodzie.

Gospodarze, jak do każdego spotkania rozgrywanego w takiej roli, przystąpią z pozycji zdecydowanych faworytów. Dwa wyraźne, domowe zwycięstwa nad Landshut Devils i jednym z faworytów rozgrywek – Unią Tarnów, każą przypuszczać, że w spotkaniu z Kolejarzem będzie podobnie. Jeśli Start na koniec meczu nie będzie miał piątki z przodu, to trzeba będzie to uznać za sukces przyjezdnych.

Jeśli ktoś ma dać gościom impuls do walki w Gnieźnie, to na pewno Robert Chmiel. Lider gości od początku sezonu prezentuje równą, bardzo dobrą formę, co zaowocowało m.in. miejscem w stawce zawodników, którzy powalczą w tym roku o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Po raz kolejny w składzie Opolan zabrakło miejsca dla doświadczonego Pawła Miesiąca.

Początek meczu o godzinie 14:00. Transmisja w CANAL+ Sport.

Składy:

OK Kolejarz Opole
1. Emil Breum
2. Lars Skupień
3. Mathias Thoernbloem
4. Stanisław Melnyczuk
5. Robert Chmiel
6. Oskar Stępień
7. Jakub Fabisz

Ultrapur Start Gniezno
9. Hubert Łęgowik
10. Casper Henriksson
11. Sam Masters
12. Kacper Gomólski
13. Kevin Fajfer
14. Patryk Budniak
15. Mikołaj Czapla

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.