W sobotę, 15 czerwca 2024 roku, o godzinie 16:30, na torze żużlowym w Krośnie odbędzie się mecz Wilki Krosno przeciwko Wybrzeże Gdańsk. Spotkanie to rozegrane zostanie w ramach ósmej rundy 2 Ekstraligi żużlowej. W dalszej części artykułu przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji telewizyjnej oraz online, a także odpowiadamy na pytanie, czy możliwe jest obejrzenie meczu bezpłatnie.

Wilki Krosno – Wybrzeże Gdańsk gdzie oglądać?

Mecz na żywo w telewizji będzie można oglądać na antenie Canal+Sport 5. Dostęp do transmisji online zapewnia platforma Canal+online.

Wilki Krosno – Wybrzeże Gdańsk transmisja online za darmo

Niestety, transmisja meczu Wilki Krosno przeciwko Wybrzeże Gdańsk nie jest dostępna za darmo.

Wilki Krosno – Wybrzeże Gdańsk transmisja w Canal+online

Aby śledzić dzisiejsze zmagania na torze w Canal+online, konieczne jest posiadanie aktywnej subskrypcji. Pakiet „Canal+” dostępny jest w cenie promocyjnej 39 złotych / 30 dni (przez pierwsze trzy miesiące). Możliwe jest także dokupienie pakietu kanałów Eleven Sports za dodatkowe 15 zł. Platforma Canal+online umożliwia dostęp do transmisji zarówno przez stronę internetową, jak i aplikacje na różnorodne urządzenia. Użytkownicy mają możliwość oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala na współdzielenie konta.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.