Sezon Krajowej Ligi Żużlowej 2024, który ruszy już w sobotę30 marca, zapowiada się niezwykle interesująco. Rozgrywki, odbywające się na różnych stadionach w całej Polsce, gromadzą najlepsze drużyny w walce o awans do 2 Ekstraligi żużlowej. Gdzie będzie można oglądać transmisje tv i online z meczów w ramach Krajowej Ligi Żużlowej (2. ligi żużlowej)? Szczegóły w naszym artykule..

Gdzie oglądać mecz Krajowa Liga Żużlowa 2024?

Najciekawsze mecze Krajowej Ligi Żużlowej 2024 będą transmitowane na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport 5. Transmisje online zapewniają Canal+online (wszystkie mecze) oraz Player.pl (wybrane mecze).

Krajowa Liga Żużlowa 2024, transmisja online za darmo

Transmisja z rozgrywek Krajowej Ligi Żużlowej 2024 nie jest dostępna bezpłatnie.

Krajowa Liga Żużlowa 2024, transmisja w Canal+online

Oglądanie transmisji z meczów Krajowej Ligi Żużlowej w serwisie Canal+online wymaga aktywacji pakietu “Canal+”, który jest obecnie dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie (promocja obowiązuje przez pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi). Użytkownicy mogą również rozszerzyć swoje doświadczenie o pakiet kanałów Eleven Sports! Dostęp do serwisu jest możliwy zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację dostępną na wielu urządzeniach. Ponadto, Canal+online umożliwia oglądanie meczów na dwóch ekranach jednocześnie, dzięki czemu .

Krajowa Liga Żużlowa 2024, transmisja w Player.pl

Aby cieszyć się dostępem do meczów Krajowej Ligi Żużlowej na platformie Player.pl, konieczne jest wykupienie pakietu „Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” za 79 zł miesięcznie. Platforma ta umożliwia korzystanie z transmisji poprzez stronę internetową oraz aplikację na rozmaitych urządzeniach.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.