Taśma poszła w górę! Pierwszy sparing za nami, a to doskonała okazja, aby porozmawiać sobie o tym, co nas czeka w sezonie 2021 – w rozgrywkach ligowych, ale i w FIM Speedway Grand Prix. Tym samym zapraszamy na drugi odcinek Magazynu Żużlowego TPŻ.

Gościem dziennikarskiego duetu naszej Redakcji – Dawid Gruntkowski – Konrad Cinkowski był ponownie dziennikarz Przeglądu Sportowego – Maciej Brzeziński. Panowie porozmawiali m.in. o pierwszych wrażeniach związanych ze sparingiem Abramczyk Polonii BydgoszczeWinner Apatorem Toruń i bardzo dobrej postawie Krzysztofa Lewandowskiego, a także o długo oczekiwanej inauguracji sezonu, która już w najbliższą niedzielę (28 marca) w Gdańsku.

Nie mogło zabraknąć również tematu numeru jeden ostatnich dni czyli pozytywnych wyników, ale nie na torze, a podczas testów na koronawirusa. Jak duże będą one miały wpływ na przebieg sezonu 2021 w lidze wszystkich trzech klas rozgrywkach i czy mogą wypaczyć wyniki?

Pilsko-częstochowski skład pogawędził również o cyklu FIM Speedway Grand Prix, który jak wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi zostanie po raz kolejny storpedowany i kto wie, czy nie zostanie zastosowany wariant poznany nam w 2020 roku.

Dziennikarze podzielili się również swoimi spostrzeżeniami na temat przepisu, który ma obowiązywać od przyszłego roku, czyli konieczności posiadania drużyn rezerwowych w 2. Lidze Żużlowej przez kluby startujące w PGE Ekstralidze. Na koniec poruszyli również temat Maksyma Drabika i jego ostatniego wpisu w mediach społecznościowych oraz tego, co zawodnik chciał tym osiągnąć, lub też od czego się odciąć.

Zachęcamy do obserwowania naszego konta w serwisie Spotify (dostępne TUTAJ). Nasze podcasty dostępne są również na platformie Anchor (TUTAJ).

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.