Po tygodniowej pauzie wróciliśmy z nagraniem programu „Gość TPŻ”. Tym razem Dawid Gruntkowski sam reprezentował barwy naszej redakcji, a jego rozmówcą był młody reprezentant Polski z Leszna – Damian Ratajczak.

W Lesznie z niecierpliwością oczekują 23 maja, kiedy to Damian Ratajczak będzie obchodził swoje szesnaste urodziny. Spowodują one, że od tego dnia będzie mógł ścigać się nie tylko w rozgrywkach młodzieżowych, ale również powalczyć o punkty w PGE Ekstralidze2. Lidze Żużlowej. W rozmowie z Dawidem Gruntkowskim młodzian opowiada o oczekiwaniu na te wyjątkowe urodziny i nadziejach związanych z kolejnym sezonem.

Żużlowcy Fogo Unii Leszno mają za sobą pierwsze w tym roku sesje treningowe, które odbyli zarówno na obiekcie im. Alfreda Smoczyka, jak i na stadionie noszącym imię Floriana KapałyRawiczu. W rozmowie z juniorem nie mogło zabraknąć tego wątku.

Tak samo, jak tematu powołań presji, która towarzyszyć może młodzieżowcowi ze względu na spore oczekiwania względem jego osoby. Ogromny potencjał i świetne wyniki w sezonie 2020 sprawiły, że te nadzieje na pewno są większe, niż w przypadku rówieśników.

Zapraszamy do odsłuchania rozmowy z Damianem Ratajczakiem. Zachęcamy do obserwowania naszego konta w serwisie Spotify (dostępne TUTAJ). Nasze podcasty dostępne są również na platformie Anchor (TUTAJ).

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.