W piątek, 21 czerwca 2024 roku o godzinie 20:45, na torze we Wrocławiu odbędzie się starcie Sparty Wrocław z Włókniarzem Częstochowa. Mecz ten, rozgrywany w ramach 9. rundy Speedway Ekstraligi, przyciąga uwagę fanów żużla. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami transmisji, aby dowiedzieć się, gdzie można śledzić to wydarzenie na żywo w telewizji oraz w internecie.

Sparta Wrocław – Włókniarz, gdzie oglądać?

Transmisję meczu Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa można śledzić na kanale telewizyjnym Eleven Sports 1. Dostęp do transmisji online zapewniają serwisy Pilot WP, Canal+online oraz Polsat Box Go, co umożliwia wygodne oglądanie meczu na różnych urządzeniach.

Sparta Wrocław – Włókniarz, transmisja za darmo online

Niestety, transmisja z meczu Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa nie jest dostępna za darmo. Aby śledzić wydarzenie, konieczne jest posiadanie odpowiedniego pakietu.

Sparta Wrocław – Włókniarz, transmisja meczu online

Transmisję z meczu Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa można oglądać nie tylko na kanałach telewizyjnych, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Platformy te oferują różnorodne pakiety, które umożliwiają dostęp do szerokiej gamy transmisji sportowych, w tym emocjonującego spotkania żużlowego.

  • Pilot WP » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu, jest dostępny jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można śledzić m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze Smart TV i innych urządzeniach. Ponadto, warto wyróżnić platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go, które umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.