Kolejny mecz Ekstraligi żużlowej już w najbliższy piątek, 31 maja 2024 roku, o godzinie 18:00 – Stal Gorzów zmierzy się z Unią Leszno w 7. kolejce rozgrywek. Sprawdzamy gdzie dostępny będzie stream online i transmisja tv.

Stal Gorzów – Unia Leszno gdzie oglądać?

Mecz na żywo w telewizji będzie dostępny na kanale Eleven Sports 1, a także online na platformach WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go.

Stal Gorzów – Unia Leszno transmisja za darmo

Niestety, transmisja z meczu Stal Gorzów kontra Unia Leszno nie jest dostępna bezpłatnie.

Stal Gorzów – Unia Leszno: transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać na płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów – szczegóły poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.