Przed nami mecz Włókniarza Częstochowa i GKM Grudziądz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30 w piątek, 31 maja 2024 roku. Szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie oglądać na żywo zarówno w tv, jak i online, szczegółowo opisujemy poniżej.

Włókniarz – GKM Grudziądz gdzie oglądać?

Mecz Włókniarz – GKM Grudziądz na żywo będzie transmitowany w telewizji na kanale Eleven Sports 1, a w internecie za pośrednictwem serwisów WP Pilot, CANAL+ Online, Polsat Box Go.

Włókniarz – GKM Grudziądz transmisja za darmo

Transmisja z meczu Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz nie będzie dostępna za darmo.

Włókniarz – GKM Grudziądz: transmisja meczu online

Transmisję z meczu Włókniarz – GKM Grudziądz można oglądać wyłącznie w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.