W niedzielę o godzinie 14:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy drużynami Wilki Krosno i Stal Rzeszów. To już 10. kolejka zmagań w ramach 2. Ekstraligi żużlowej. W artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu na żywo w telewizji i online, a także informację o dostępności transmisji za darmo.

Gdzie oglądać mecz Wilki Krosno – Stal Rzeszów?

Mecz na żywo można obejrzeć w telewizji na kanale Canal+Sport 5. Transmisja online będzie dostępna na platformie Canal+online. Warto skorzystać z tego serwisu, aby śledzić zmagania Wilków Krosno i Stali Rzeszów.

Wilki Krosno – Stal Rzeszów, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Wilki Krosno – Stal Rzeszów nie jest dostępna za darmo, ponieważ wszystkie platformy oferują jedynie płatne opcje streamingowe.

Wilki Krosno – Stal Rzeszów, transmisja w Canal+online

Aby uruchomić dzisiejszy mecz w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Istnieje również możliwość zakupu pakietu kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium za dodatkowe 20 złotych. Platforma Canal+online dostępna jest zarówno na komputerach, jak i w aplikacjach mobilnych (iOS, Android), telewizorach i innych urządzeniach (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). Co więcej, jednoczesne oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach umożliwia dzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.