Od najmłodszych lat miał kontakt z motocyklami, bardzo szybko przekuło się to w miłość do żużla. Od zawsze marzył o startach w polskiej lidze, w końcu te marzenie udało mu się w końcu zrealizować. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych młody Duńczyk pochwalił się dwoma nowymi kontraktami, w Polsce i Danii.

Patrick Bæk – bo o nim mowa- to 19 letni Duńczyk, który swoje pierwsze kroki stawiał na torze w Holstebro. W duńskich rozgrywkach zdążył już pokazać się z przyzwoitej strony i jest rozchwytywany przez tamtejsze kluby. Dotychczas w ramach duńskiej 1. Dywizji reprezentował barwy Munkebo Speedway Club, dobre wyniki zaowocowały jednak przenosinami o klasę wyżej, do Holsted Tigers, obecnego mistrza kraju.

W wielu wywiadach Bæk podkreślał, że jego wielkim marzeniem jest jazda w Polsce. W pewnym sensie ta sztuka udała mu się już sezon temu, gdy reprezentował MSC Wölfe Wittstock w zawodach towarzyskich. To właśnie ten klub zdecydował się postawić na młodego Duńczyka. Jazda na niemieckiej ziemi, choć w polskiej lidze, może być sporym skokiem naprzód dla utalentowanego Patricka. Zawodnik nie kryje zadowolenia a swoimi nowymi umowami pochwalił się w swoich mediach społecznościowych.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.