Jakub Jamróg podpisał kontrakt w Zdunek Wybrzeże Gdańsk na rok 2022. Krajowy lider po przeciętnym sezonie w eWinner 1. Lidze postanowił zostać w ekipie Gdańszczan, by ponownie spróbować zawalczyć o najwyższe cele.

Zawodnik Zdunek Wybrzeża Gdańsk na koniec rozgrywek na pierwszoligowym szczeblu w sezonie 2021, uzyskał średnią biegową 1,951, notując blisko dziewięć punktów na mecz. Dla jednych mogło to wydawać się dużo, ale są tacy, co od Jakuba Jamroga oczekiwali czegoś więcej.

Czuję pewien niedosyt po sezonie 2021. Uważam, że mam dług wdzięczności wobec klubu, który mi zaufał, a drużynie nie udało się awansować. Zostałem, żeby spróbować ponownie. Uznałem, że to będzie lepsze niż ucieczka

– powiedział Jakub Jamróg w rozmowie dla polskizuzel.pl

Klub stawiał sobie wysoki cel na miniony sezon, którego ostatecznie nie udało się zrealizować. Zdunek Wybrzeże Gdańsk zakończyło rozgrywki na czwartym miejscu w tabeli.

Dla wielu, osób zespół z Gdańska w przyszłym roku nie znajdzie się w gronie drużyn, które powalczą o awans do PGE Ekstraligi. Nie mówi się o nich jako o faworytach, gdyż znacznie większą uwagę przykuwają Abramczyk Polonia Bydgoszcz czy Stelmet Falubaz Zielona Góra.

Jak rok temu mówiło się, że rozbijemy ligę, tak teraz każdy mówi w drugą stronę. Jednak pierwsza liga jest nieprzewidywalna. Ostatni sezon pokazał, gdzie są faworyci, a gdzie ci, którzy wcale nie byli typowani do pierwszych miejsc

– skomentował.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.