W sobotę 14. maja odbędzie się Grand Prix Polski na żużlu, w którym rywalizować będą najlepsi żużlowcy na świecie. Zawody rozpoczną się o godz. 19:00 i będą transmitowane na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Żużel: Grand Prix Polski (Speedway GP). Gdzie oglądać? 

Fani żużla mogą oglądać transmisję z Grand Prix Polski na żywo na kanale telewizyjnym TTV. Aby śledzić internetową relację live z tego wydarzenia konieczne będzie wykupienie pakietu sportowego na platformie streamingowej player.pl.

Transmisja TV: TTV 

Transmisja online: Eurosport Extra w Player.pl

» Oglądaj Speedway GP w Player.pl

Żużel: Grand Prix Polski (Speedway GP) transmisja na żywo i online 

Bezpłatną transmisję z Grand Prix Polski będzie udostępniać telewizja TTV. Kanał ten można znaleźć w naziemnej telewizji cyfrowej, a także u operatorów telewizji kablowej i satelitarnej.

» Oglądaj Speedway GP w Player.pl

Żużel: Grand Prix Polski (Speedway GP) na żużlu transmisja za darmo

Transmisja online z Grand Prix Polski na żużlu będzie oferowana wyłącznie na platformie player.pl, która udostępnia pakiet Eurosport Extra.

Po opłaceniu dostępu do pakietu Eurosport Extra za kwotę 15 zł można przez 30 dni oglądać każdą transmisję udostępnioną przez Eurosport.

Platforma player.pl udostępnia dla swoich użytkowników transmisje w serwisie internetowym, aplikacji mobilnej i aplikacji Smart TV.

Żużel: Grand Prix Polski (Speedway GP) typy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na Grand Prix Polski oferowane są przez wiele firm bukmacherskich. Bogatą ofertę kursów na zwycięzcę dzisiejszego Grand Prix, a także na wiele innych zakładów dotyczących dzisiejszego wydarzenia można obstawiać w Fortunie, LVBET oraz Betclic.

» Odbierz 2720 PLN i typuj mecz na eFortuna.pl

» Odbierz 3353 PLN i typuj mecz na LVBET.pl

» Odbierz 200 PLN i typuj mecz na Betclic.pl

» Odbierz 1500 PLN i typuj mecz na Superbet.pl

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.