W sobotę 11 grudnia sympatycy łódzkiego speedwaya będą mieli okazję uczestniczyć w przedświątecznym spotkaniu z żużlowcami Orła. W godzinach 12:00 – 15:00 na Moto Arenie pojawią się nowi zawodnicy klubu – Michał Gruchalski oraz Nikodem Bartoch.

Sobotnie wydarzenie zapoczątkuje cykl spotkań z żużlowcami Orła. Kolejne tego typu eventy już niebawem. Spotkanie odbędzie się w kwiaciarni H. Skrzydlewska. Na kibiców czekają w tym dniu atrakcyjne zniżki w punktach handlowych usytuowanych na obiekcie!

Michał Gruchalski dołączył do drużyny Orła Łódź po sezonie spędzonym w Wybrzeżu Gdańsk. Podczas rozmowy z klubowymi mediami zapewniał, że w barwach łódzkiego zespołu zaprezentuje stuprocentowe zaangażowanie. – Jestem bardzo ambitnym i walecznym zawodnikiem. Nie lubię odpuszczać. Gdy coś mi nie wychodzi, denerwuję się. Uwielbiam sportową rywalizację. Na pewno będę walczyć na torze do ostatniego metra – określił siebie jako żużlowca Michał Gruchalski. Fani Orła nie będą musieli czekać do rozpoczęcia sezonu, aby lepiej poznać nowego zawodnika w szeregach swojego zespołu.

Drugim z gości podczas sobotniego wydarzenia będzie Nikodem Bartoch, który przed rozgrywkami 2022 zasilił formację juniorską Orła. Młody żużlowiec miał już okazję występować przed łódzką publicznością. – Moto Arena prezentuje się naprawdę ładnie. Tor też jest bardzo dobry, lubię na nim jeździć. Gdy przyjechałem tutaj w barwach Polonii Bydgoszcz, atmosfera na trybunach była świetna. Przyszło sporo ludzi. Dobrze wspominam występ w Łodzi. Wsparcie kibiców w przyszłym sezonie będzie dla nas ważne – powiedział w wywiadzie dla klubowych mediów.

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego. Uczestnicy są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa.

Sobotni event to nie tylko spotkanie z nowymi zawodnikami. Specjalne atrakcje dla kibiców przygotowali obecni na Moto Arenie Partnerzy KŻ Orzeł Łódź. W kwiaciarni H. Skrzydlewska obowiązuje 20% rabat na cały asortyment. 15% rabatu czeka natomiast na klientów nowo otwartego sklepu zoologiczno-wędkarskiego Delfin. W oficjalnym sklepie z pamiątkami rabaty sięgają nawet 50%!

Podczas wydarzenia będzie również możliwość nabycia świątecznych bonów podarunkowych na dowolnie wskazaną kwotę. Bony do 31.03.2022 r. będzie można wymienić na gadżety klubowe dostępne w sprzedaży w punkcie na Moto Arenie Łódź lub karnet na sezon 2022. Więcej informacji na temat rozpoczęcia sprzedaży karnetów już wkrótce.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.