Kiedy Polonia Bydgoszcz oficjalnie zaprezentowała skład, stało się praktycznie pewne, że będą oni jednym z głównych faworytów do awansu do PGE Ekstraligi. Pomóc w tym ma Adrian Miedziński, który może być jednym z najlepszych zawodników w rozgrywkach.

Transfer Adriana Miedzińskiego do jednego z klubów eWinner 1. Ligi wisiał już w powietrzu od kilku sezonów. Doświadczony jeździec nie mógł bowiem wrócić na swój optymalny poziom, zdobywając zaledwie kilka oczek w każdym spotkaniu. Dziś już wiemy, że w sezonie 2022 Torunianin będzie zawodnikiem Polonii Bydgoszcz. Według Krzysztofa Cegielskiego, to dobra zmiana dla popularnego Miedziaka, który może być najlepszym zawodnikiem w lidze.

Pod względem sportowym to powinien być świetny ruch. Adrian Miedziński to poważny zawodnik i zapewne udowodni to w eWinner 1. Lidze. Jestem przekonany, że jego doświadczenie, sprzęt i umiejętności zrobią swoje. Moim zdaniem to będzie jeden z najlepszych żużlowców w całych rozgrywkach. Tor w Bydgoszczy z pewnością będzie mu pasować, a poza tym nie widzę obiektów, które miałyby być dla niego problemem

– powiedział Cegielski w rozmowie z polskizuzel.pl.

Co ważne, Miedziński nie będzie jedyną gwiazdą jeżdżącą w barwach Polonii. Obok niego swoich sił w eWinner 1. Lidze spróbują chociażby Kenneth Bjerre i Matej Žagar.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.