W piątek, 24 maja 2024 roku, o godzinie 20:30, odbędzie się emocjonujące spotkanie żużlowe, w którym zmierzą się zespoły Falubazu Zielona Góra i Włókniarza Częstochowa. Jest to już szósta runda Ekstraligi żużlowej! Gdzie oglądać w tv i online? Sprawdź szczegóły w naszym artykule.

Falubaz – Włókniarz gdzie oglądać?

Transmisję meczu Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa można śledzić na antenie Eleven Sports 1 oraz na platformach WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go.

Falubaz – Włókniarz transmisja za darmo

Transmisja z meczu Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa nie jest dostępna za darmo.

Falubaz – Włókniarz: transmisja meczu online

Transmisję z meczu Falubaz – Włókniarz można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven” za 15 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu Falubaz – Włókniarz dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach. Ponadto, warto wyróżnić platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go, które umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.