Już w piątek, 24 maja 2024 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się emocjonujący mecz Ekstraligi żużlowej pomiędzy Unią Leszno a Motorem Lublin. Spotkanie to jest częścią 6. rundy ligowej. Szczegóły dotyczące transmisji tego wydarzenia sportowego, zarówno w telewizji, jak i w internecie, przedstawione są poniżej.

Unia Leszno – Motor Lublin gdzie oglądać?

Unia LesznoMotor Lublin można oglądać na żywo w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Transmisję online oferują platformy WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go.

Unia Leszno – Motor Lublin transmisja za darmo

Transmisja z meczu Unia Leszno – Motor Lublin nie jest dostępna za darmo.

Unia Leszno – Motor Lublin: transmisja meczu online

Transmisję z meczu Unia Leszno przeciwko Motorowi Lublin można śledzić nie tylko na tradycyjnych platformach telewizyjnych, ale również na popularnych serwisach streamingowych takich jak WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety abonamentowe, które umożliwiają dostęp do bogatej oferty sportowej, w tym także do meczów Ekstraligi żużlowej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven” za 15 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu, dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, co pozwala na oglądanie zawodów na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.