Na koniec dnia Kolejarz Opole odpalił kolejną, wielką bombę! Nowymi zawodnikami klubu z południa zostali bowiem dwaj juniorzy beniaminka PGE Ekstraligi, Arged Malesy Ostrów.

Przepisy, które w sezonie 2022 będą obowiązywały w 2. Lidze Żużlowej, pozwalają klubom na zdecydowanie więcej na rynku transferowym. Włodarze nie muszą bowiem skupiać się m.in. na zawodnikach U24, czy też na krajowych juniorach. Dziś poważnie wykorzystano to w Opolu. Nowymi zawodnikami Kolejarza, wypożyczonymi na zasadzie gościa, zostali Jakub Krawczyk i Jakub Poczta

Obaj młodzieżowcy mają za sobą bardzo solidny sezon 2021. W szczególności Krawczyk, który zaczynał go nieco w cieniu Sebastiana Szostaka, dał się poznać kibicom z bardzo skutecznej jazdy, która praktycznie od razu pozwoliła mu wskoczyć do czołówki polskich juniorów. Poczta z kolei już teraz ma przyczepioną łatkę zawodnika bardzo ambitnego i lubiącego agresywną jazdę, która z pewnością może lub też będzie mogła podobać się kibicom.

Przypomnijmy, że już wcześniej Kolejarz Opole wykonał na rynku transferowym kilka istotnych ruchów. Do klubu dołączyli bowiem Adrian Cyfer i Pontus Aspgren, a swoją umowę przedłużył Jacob Thorssell.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.