To nie koniec dobrych informacji dla kibiców Stali Rzeszów. Po zaprezentowaniu mistrza Szwecji juniorów, Gustava Grahna, klub zdecydował się na zakontraktowanie jego starszego brata, Jonatana.

Dzisiejszy transfer Gustava Grahna to z pewnością bardzo głośny ruch w 2. Lidze Żużlowej. Młodziutki Szwed może być bowiem czołową postacią w lidze, jeśli chodzi o zawodników do lat 21. Zważając jednak na wiek samego zawodnika, nie dziwi też kolejny ruch Żurawi – zakontraktowanie starszego brata Gustava  – Jonatana.

Czy 21-letni Szwed będzie dużym wzmocnieniem dla zespołu z Podkarpacia? Na ten moment nie wiadomo. Jonatan Grahn jest bowiem zawodnikiem, dla którego sezon 2021 był nieudany. Jednocześnie jednak należy pamiętać, że jego jedynym punktem odniesienia były gwiazdy startujące w Bauhaus-Ligan. W tym momencie warto spojrzeć na sezon 2020, kiedy to starszy z braci Grahn był już znacznie skuteczniejszym zawodnikiem, głównie w turniejach młodzieżowych. W mistrzostwach kraju zajął bowiem trzecią lokatę, a Mistrzostwach Europy Juniorów do podium zabrakło mu naprawdę niewiele – skończyło się na 5. miejscu.

Z pewnością to jeszcze nie koniec transferów Stali Rzeszów. Klub z Podkarpacia stracił bowiem Adriana Cyfera, Adama Ellisa i Sama Mastersa. Oznacza to, że w kolejnych dniach powinniśmy spodziewać się kolejnych ogłoszeń.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.