Metalika Recycling Kolejarz Rawicz kontynuuje ofensywę transferową, po głośnych przenosinach byłego szkoleniowca Eltrox Włókniarza Częstochowa przyszedł czas na mistrza Polski z 2015 roku! W drużynie z Wielkopolski startować będzie Daniel Kaczmarek!

Dzięki danym z portalu gurustats.pl możemy prześledzić poprzedni sezon wychowanka klubu z Leszna. Z pewnością, jego przygoda na zapleczu PGE Ekstraligi nie należała do szczególnie udanych. Kaczmarek z wynikiem 1,556 uplasował się na 60. pozycji najskuteczniejszych jeźdźców. To wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań, stąd zmiana otoczenia i nowe wyzwania.

Jego nowym pracodawcą została Metalika Recycling Kolejarz Rawicz, która w poprzednim sezonie zakończyła rozgrywki fazy zasadniczej na drugim miejscu w tabeli, ale w półfinale uznała wyższość drużyny Trans MF Landshut Devils. Dla Kaczmarka wejście w wiek seniora jest bardzo trudnym wyzwaniem, ma już 24-lata i to w końcu ostatni gwizdek by pokazać się światu z dobrej strony. Obie strony mają więc coś do udowodnienia, klub chce awansować do finału rozgrywek, natomiast zawodnik odbudować formę, by móc liczyć na angaż w przyszłości.

Klub poinformował o zakontraktowaniu zawodnika publikując film na swoim oficjalnym kanale YouTube :

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.