Bardzo złe informacje napływają z Wielkiej Brytanii. Z żużlowej mapy świata znika kolejny Klub – Kent Kings.

Niestety brytyjski speedway, który przeżywa bardzo wyraźne kłopoty, znów traci kolejny klub. Tym razem padło na zespół Kent Kings, który w sezonie 2021 zarówno ścigał się w SGB Championhip, jak i wystawiał zespół rezerw w National League. Co więcej, jak się wydawało, speedway w Kent w ostatnich latach miał się naprawdę nieźle. Niestety jednak, w przyszłym roku klubu w rozgrywkach zabraknie, o czym poinformował Dan Gilkes.

Niestety wczesnym rankiem otrzymałem maila od Lena Silvera, w którym poinformowano mnie, że Kent Kings nie wystartuje w sezonie 2022! Szczerze mówiąc, wciąż jestem w szoku. Jestem naprawdę zdruzgotany, że we wtorek pojechałem ostatni mecz w Central Parku. Len i Chris sprowadzili mnie do klubu i za to zawsze będę im wdzięczny. Także fani przyjęli mnie ciepło. Wsparcie, jakie mi wszyscy okazaliście było ogromne i jeszcze kilka godzin temu przewidywałem, że będę jeździł dla Kent. Bez względu na to, dla kogo będę zdobywać punkty w 2022 roku, mam nadzieję, że zobaczymy się na torze w przyszłości, ponieważ bez fanów i kibiców takich jak wy, żużel nie jest taki sam. Jeszcze raz dziękuję całemu zarządowi Kent za wsparcie podczas ostatnich 3 sezonów! Nie mogę uwierzyć, że to już koniec

– napisał w swoich mediach społecznościowych zawodnik.

Niestety na ten moment wciąż nie wiadomo, czy w niedalekiej przyszłości kolejne kluby nie zdecydują się na taki sam ruch. Miejmy jednak nadzieję, że plotki nie znajdą potwierdzenia.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.