Przecieki dotyczące kadry Polonii Piła na sezon 2022 zaczynają poważnie zalewać sieć. Na nasze szczęście, sami zawodnicy zaczęli już potwierdzać swoją przynależność klubową. Dziś zrobił to jeden z młodych Amerykanów, którzy zaczynają w naszym kraju znaczyć coraz więcej.

Broc Nicol, bo o nim mowa, pojawiał się na radarach polskich działaczy i kibiców już kilka lat temu, startując m.in. jako reprezentant Stanów Zjednoczonych w Drużynowym Pucharze Świata. Mimo całkiem niezłego talentu i solidnych umiejętności nie udało mu się jednak przebić w naszym kraju, podobnie jak jeszcze przed sezonem 2021 Luke Becker. Niewykluczone jednak, że w niedalekiej przyszłości się to zmieni.

Sam zawodnik potwierdził bowiem, że w sezonie 2022 będzie reprezentował barwy wracającej na żużlową mapę Polonii Piła. Polonii, której celem wcale nie musi być walka o awans, a właśnie rozwijanie młodych zawodników, którzy w przyszłości będą mogli stanowić o sile zespołu. Jednym z nich na pewno może być Nicol, który w przyszłym roku będzie obchodził 24 urodziny.

Przypomnijmy, że wcześniej kontrakt z Polonią podpisał Niemiec Lukas Fienhage. W poniedziałek powinniśmy za to poznać pełen skład zespołu, który zostanie zaprezentowany na konferencji prasowej.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.