Jeśli okres transferowy w polskim żużlu to wyścig zbrojeń, śmiało można powiedzieć, że trwa on na wszystkich frontach. Druga liga nie chce być gorsza od swoich bardziej prestiżowych koleżanek. Na ujawnienie jednego z nazwisk w klubie zdecydowali się działacze jednej z niżej notowanych w tym sezonie drużyn.

Działacze 7R Stolaro Stali Rzeszów poinformowali, że pierwszym zawodnikiem, którzy zostanie z nimi na przyszłoroczne rozgrywki, jest Hubert Łęgowik. 26-letni wychowanek Włókniarza Częstochowa, mający za sobą starty w niższych ligach, m.in. w klubie z Opola, spędzi kolejny sezon w stolicy Podkarpacia.

Swego czasu Huberta Łęgowika często można było także oglądać na rozmaitych galach żużla na lodzie. Wygrał na przykład XIV Mistrzostwa Torunia w żużlu na lodzie.

W tym sezonie wziął udział w rozgrywanych w Wittstock Indywidualnych Mistrzostwach 2.Ligi Żużlowej, zajmując siódme miejsce. Startując w rzeszowskim zespole, zanotował średnią biegową rzędu 1,900 pkt./bieg i 8,09 pkt. w meczu, co dało mu 16.miejsce w klasyfikacji ligi i drugą w zespole, zaraz za Samem Mastersem, o którym już wiadomo, że nie wystartuje w przyszłym sezonie w rzeszowskiej drużynie.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.