Będzie to drugi sezon Optibet Lokomotivu w najniższej klasie rozgrywkowej. Z pewnością Łotysze nie mogą zaliczyć dotychczasowej przygody do udanych. Z tego względu pożegnali oni sporą część formacji seniorskiej – część otrzymała lepsze oferty, inni nie spełnili oczekiwań. W ich miejsce zarząd klubu sprowadził Rene Bacha i… Adama Ellisa.

Brytyjczyk w sezonie 2021 bronił barw 7R Stolaro Stali Rzeszów w której nie grał pierwszych skrzypiec, ale również nie otrzymał zbyt wiele szans do jazdy. Portal gurustats.pl podaje, że zawodnik wylegitymował się średnią na poziomie punktu na bieg. To zdecydowanie poniżej oczekiwań, jakie może sobie stawiać Ellis, bowiem w angielskiej lidze radził sobie przyzwoicie.

Zawodnik, który na wyspach w zeszłym sezonie reprezentował ekipę Sheffield Tigers, na polskich torach bronił barw m.in. klubów z Ostrowa, Gorzowa i w zeszłym sezonie właśnie Rzeszowa. Może również pochwalić się trofeami na brytyjskiej ziemi, został tam bowiem młodzieżowym indywidualnym mistrzem kraju. Czy 25-latek zdoła odnaleźć się w polskiej lidze i regularnie punktować? Z pewnością, potencjał do jazdy w Ellisie jest, co postarają się w sezonie 2022 udowodnić w Optibet Lokomotivie.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.