Skład GKMu Grudziądz jest już praktycznie kompletny. Dziś swoją umowę z ekstraligowym klubem przedłużył krajowy senior, Norbert Krakowiak.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie, ekipa GKMu Grudziądz będzie zbudowana z mieszanki młodości z doświadczeniem. Jak już było wiadomo wcześniej, punkty dla drużyny z Kujawsko-Pomorskiego zdobywać mają Nicki Pedersen, Przemysław Pawlicki, Krzysztof Kasprzak, Wadim Tarasienko i Frederik Jakobsen. Dziś swoją umowę z klubem przedłużył z kolei Norbert Krakowiak.

22-letni zawodnik w ostatnim sezonie przeplatał lepsze występy z gorszymi. Zdarzało mu się bowiem kończyć mecze z bardzo niewielkimi zdobyczami punktowymi, jak i z dwucyfrówkami. Ostatecznie, w najważniejszym momencie sezonu, Krakowiak zdołał wznieść się na wyżyny i pomóc swojemu zespołowi w utrzymaniu w PGE Ekstralidze.

Co ważne, ze względu na swoją średnią w sezonie 2021 (1,306), wychowanek klubu z Ostrowa będzie miał możliwość startowania także w Ekstralidze U24. W pierwszym zespole z kolei może zarówno być wystawiany jako krajowy senior, zawodnik U24 lub też rezerwowy.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.