Duńczyk oraz jego klub na przyszły sezon poinformowali o zawarciu porozumienia na 2022 rok. To drugie nazwisko w kadrze, które ogłoszono do tej pory.

Rasmus Jensen przedłużył swój kontakt z zespołem Dackarny Målilla. W tym sezonie był jednym z bohaterów, którzy zdobyli tytuł drużynowych mistrzów Szwecji. Na oficjalnej stronie klubu Duńczyka komplementuje Mikael Teurnberg, związany z zespołem mistrza Szwecji.

Rasmus to prawdziwy fighter i brakujący element układanki w naszym zespole

-stwierdził.

Wcześniej poinformowano o podpisaniu kontraktu z jeszcze jednym zawodnikiem znanym z polskiej ligi, Alexandrem Woentinem. Dla Jensena będzie to drugi sezon w barwach mistrzów Szwecji, wcześniej związany był z Rosppigarną Hallstavik.

Rasmus miał wspaniały sezon. Rozpoczynając współpracę z klubem, chciałem mieć zawodnika z konkretnym nastawieniem. Rasmus dobrze wpasował się w ten zespół. Jest prawdziwym wojownikiem, twardym facetem na torze. Tam zawsze trzeba jechać na sto procent, a on zawsze świetnie trzyma krawężnik

-mówi dalej Teurnberg.

Polscy kibice kojarzą 28-letniego zawodnika z występów w Polonii Piła czy Wybrzeżu Gdańsk, w którym spędził ostatnie dwa sezony.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.