Po niemrawym początku sezonu na Wyspach Brytyjskich zarząd Oxford Spires zdecydował się rozwiązać kontrakt z Nicolaiem Klindtem. Duńczyk był mocno zaskoczony tą decyzją, jednak długo nie pozostawał bez pracy. Jego usługami szybko zainteresował się inny angielski zespół.

Początek sezonu dla Nicolaia Klindta nie jest najlepszy, co prawda w pierwszym meczu w Metalkas 2. Ekstralidze zdobył 13+1 w 6 startach jednak to nie uchroniło jego drużyny przed przegraną. W drugim spotkaniu w Ostrowie nie było już tak dobrze, podobnie jak na wyspach brytyjskich. Po kilku słabych występach zarząd z Oxfordu zdecydował się na rozwiązanie umowy z zawodnikiem o czym już pisaliśmy.

Niedługo trwał jednak rozbrat Klindta z angielskim żużlem, bardzo szybko zgłosiła się po niego ekipa King’s Lynn, która zajmuje obecnie ostatnie miejsce w Premiership z zerowym dorobkiem punktowym. Zarząd „Gwiazd” szybko doszedł do porozumienia z zawodnikiem i ten już od najbliższego tygodnia zdobywać będzie punkty dla zespoły z King’s Lynn o czym poinformował oficjalny profil Energi Wybrzeża Gdańsk.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.