Nowe wydanie „Tygodnika Żużlowego” (16/26)
fot. Tygodnik Żużlowy
W najnowszym wydaniu Tygodnika Żużlowego (nr 16) znajdziemy artykuły miedzy innymi wszystko o emocjach, zaskoczeniach po pierwszym ściganiu w tym sezonie, o sile największych gwiazd, o młodych talentach, którzy zaskoczyli, o nowych zawodnikacoraz komentarze, felietony, opinie znanych dziennikarzy.
We wtorkowym najnowszym „TYGODNIKU ŻUŻLOWYM” nr 16! Gorąco polecamy między innymi::
- Jacek Woźniak opowiada o kulisach szkolenia i recepcie na sukcesy swoich wychowanków!
- Siła liderów PGE Ekstraligi – kto dźwiga ciężar drużyny na torze?
- JACK HOLDER w formie życia: „Chcę tego złota na koniec sezonu… Mój czas nadejdzie”
- Trener Jacek Magiera, popularność naszych czasów i kto nie ma słabych punktów – felieton redaktora Wojciecha Koerbera.
- Popelina – tak to się zaczyna. No bo kto się boi myszy? Woda na Smoku. Kaja śpiewa, „Zengi” szuka. Ciasno w kurniku. Piła w Łodzi i wielbłąd. Gryf z drewna. AI, AI – nie przynudzaj! Zabity na śmierć. Taniej już było, na biednych nie trafiło. Przeklinak. Mania i Dania – felieton Bartłomieja Czekańskiego.
Ponadto polecamy:
- Villads NAGEL – urodzinowy debiut, który przejdzie do historii…
- Martin VACULIK „Chcę wrócić do Grand Prix i walczyć o medal”
- Bartosz BAŃBOR „Byli u Hampela, idą do Bańbora”
- Piotr PROTASIEWICZ, Maciej JANOWSKI, Damian RATAJCZAK, Niklas Holm JAKOBSEN „Zdeterminowany na żużel”
Spotkania ligowe:
- Horror w Grudziądzu
- Inauguracja w Krakowie na remis
- Mistrz Polski na kolanach w Lublinie
- Sparta taka mocna, czy Falubaz taki słaby?
- Wilki lepsze w hicie, symboliczny powrót Tai’a
- Udany powrót Unii do Ekstraligi…
NASZYM CZYTELNIKOM i FANOM ŻUŻLA ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”









