W 1 Polskiej Lidze Żużlowej trwa przerwa, jednak to nie oznacza braku emocji ligowych. Zaległy mecz do odjechania miały bowiem ekipy z Łodzi i Ostrowa. Zapraszamy na zapowiedź tego spotkania.

Choć przed sezonem zdarzali się eksperci, którzy stawiali H.Skrzydlewską Orła w roli czarnego konia rozgrywek, to obecna sytuacja klubu jest z dala odmienna od założeń. Łodzianie do ostatnich chwil bili się o utrzymanie z ekipą InvestHousePlus PSŻ i najprawdopodobniej to starcie wygrali. Niewiele jednak zabrakło a to Orła zabrakłoby w przyszłym sezonie zaplecza PGE Ekstraligi. Ich niedzielnym rywalem będzie powracająca na właściwe tory Arged Malesa.

Ostrowianie mają za sobą trudny okres, słabe wyniki sportowe, kontuzje, problemy z torem. To wszystko złożyło się na fatalne wyniki spadkowicza, który jednak ostatnio notuje dobre wyniki i wrócił do walki o play-off. Z pewnością będą więc chcieli zabrać ze sobą do Ostrowa komplet punktów co pomogłoby im w lepszym rozstawieniu w fazie pucharowej. Można śmiało powiedzieć, że to oni są faworytem spotkania. Na rozstrzygnięcia musimy jednak poczekać do godziny 18:30.

Arged Malesa Ostrów

1.Oliver Berntzon
2.Francis Gusts
3.Grzegorz Walasek
4.Matias Nielsen
5.Tobiasz Musielak
6.Sebastian Szostak
7.Jakub Krawczyk

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

9.Timo Lahti
10.Rune Holta
11.Jakub Jamróg
12.Mateusz Tonder
13.Niels Kristian Iversen
14.Aleksander Grygolec
15.Mateusz Dul

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.