W piątek 7 czerwca zostaną rozegrane dwa spotkania w ramach 8. rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. O godzinie 18:00 Orlen Oil Motor Lublin podejmie ZOOleszcz GKM Grudziądz, natomiast o godzinie 20:30 Krono-Plast Włókniarz Częstochowa zmierzy się na własnym torze z Fogo Unią Leszno. 

Orlen Oil Motor Lublin vs. ZOOleszcz GKM Grudziądz

Faworyt tego starcia może być tylko jeden. Gospodarze są niepokonani w sezonie 2024 i pewnie prowadzą w tabeli PGE Ekstraligi. Co prawda drużyna z Grudziądza zanotowała ostatnio zwyżkę formy, lecz ciężko przypuszczać, by była w stanie zagrozić aktualnym mistrzom Polski. Pierwsze spotkanie między tymi drużynami zakończyło się wygraną Motoru 52:38.

Składy na mecz:

Mecz Orlen Oil Motor Lublin vs. ZOOleszcz GKM Grudziądz rozpocznie się w piątek 7 czerwca o godzinie 18:00. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Eleven Sports.

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa vs. Fogo Unia Leszno

Gospodarze dzisiejszego starcia w ostatnich dwóch spotkaniach zanotowali zwycięstwa z KS Apatorem Toruń (50:40) oraz ZOOleszcz GKM-em Grudziądz (51:39), dzięki czemu wydostali się z ostatniej pozycji w tabeli PGE Ekstraligi. Ligową stawkę zamyka teraz Fogo Unia Leszno, która jedyną ligową wygraną odniosła z.. Włókniarzem w pierwszej kolejce sezonu (47:43). Na torze w Częstochowie z pewnością zobaczymy zażartą walkę nie tylko o zwycięstwo, lecz także o bonusowy punkt.

Składy na mecz:

Mecz Krono-Plast Włókniarz Częstochowa vs. Fogo Unia Leszno rozpocznie się w piątek 7 czerwca o godzinie 20:30. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Eleven Sports.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.