Zespół Unii Tarnów na dobre wziął się za podpisywanie kontraktów. Dziś nowym zawodnikiem został młody Rosjanin, który ma prawo startować w meczach ligowych z pozycji juniorskich. Jest on też znanym w środowisku talentem.

Witalij Kotlar, bo o nim mowa, to zawodnik, który od kilku lat pojawia się w szerokich składach poszczególnych polskich klubów. Do tej pory jednak nie miał wielu okazji do startów. Wszystko ma zmienić się w Tarnowie, gdzie dziś podpisano z nim nową umowę. Korzystając z nowych przepisów, jakie będą obowiązywać w 2. Lidze Żużlowej, Rosjanin będzie miał prawo startować w roli młodzieżowca, co z pewnością ułatwi mu poważne wejście w polski świat speedwaya.

Kotlar to już czwarty zawodnik, który tego okienka dołącza do drużyny Jaskółek. Wcześniej swoje umowy parafowali obcokrajowcy – Troy Batchelor i Kenneth Hansen, oraz wychowanek klubu, Piotr Pióro. Mimo praktycznie skompletowanego składu, możemy się jednak spodziewać kolejnych ruchów tarnowian, którzy z pewnością będą chcieli sięgnąć jeszcze po co najmniej jednego klasowego zawodnika.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.