Nie minęło dużo czasu od momentu rozstania z klubem, a już znalazł nowego pracodawcę. Reprezentujący dotychczas barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz junior, postanowił zmienić otoczenie. Padło na klub w tej samej klasie rozgrywkowej, Nikodem Bartoch ostatecznie wybrał jazdę dla Orła Łódź.

Dla wychowanka klubu z Zielonej Góry sezon 2021 nie należał do nadzwyczaj udanych, miewał on swoje wzloty i upadki. Ostatecznie jednak cel Abramczyk Polonii, jakim było zakwalifikowanie się do play-off, nie udał się. Sezon drużynowo również nie był więc dla niego najlepszy. Portal gurustats.pl podaje, że w 40 biegach udało mu się osiągnąć średnią na poziomie 0,721. Daje mu to 51. pozycję na liście najskuteczniejszych jeźdźców, nie najgorszy wynik, jednak zawodnik nie był zadowolony.

20-latek startował już, poza macierzystym klubem, w zespołach z Ostrowa i Piły, w Abramczyk Polonii spędził dwa lata. Jak się okazuje, wnioski wyciągnięte przez zawodnika i jego zespół, skłoniły ich do pożegnania się z dotychczasowym pracodawcą i szukania alternatyw. Pewne jednak jest, że zostanie on w tej samej lidze i rozważy oferty klubów z eWinner 1. ligi.

Dla zespołów, które wciąż poszukują wzmocnień był to zdecydowanie bardzo ciekawy kandydat. Z pewnością kilka klubów zgłosiło się po Bartocha, jak się okazuje, najbardziej odpowiadała mu oferta klubu z Gdańska. To właśnie w barwach Orłą Łódź w przyszłym sezonie ścigać się będzie ambitny zielonogórzanin.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.