Fogo Unia Leszno nie zwalnia tempa i choć jakiś czas temu poznaliśmy w teorii całą kadrę byłych mistrzów kraju na sezon 2021, to w czwartek do zespołu dołączy jeszcze trzech utalentowanych młodzieżowców. Dwóch z Danii oraz jeden z Australii.

Powołanie do życia U24 Ekstraligi sprawiło, że kluby mocniej zaangażowały się w rozglądanie po zagranicznym rynku w celu pozyskania młodych talentów. Moje Bermudy Stal Gorzów zorganizowała na własnym torze camp, by zapoznać się lepiej z żużlowcami, z kolei Fogo Unia Leszno przeprowadziła dwa treningi punktowane.

A w nich błysnęli bracia Knudsenowie – Jesper oraz Jonas, którzy bardzo szybko podjęli rozmowy z tamtejszymi działaczami i doszli z nimi do porozumienia w kontekście umów na sezon 2022. Oprócz nich do drużyny dołącza również Australijczyk James Pearson. Co ciekawe, Duńczycy mają na swoim koncie tytuły Indywidualnych Mistrzostw Świata w klasie 250cc.

To kolejne nowe nazwiska w kadrze Piotra BaronaRomana Jankowskiego. Wcześniej do drużyny dołączył jeden z czołowych pierwszoligowców – David Bellego.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.