W niedzielę, 23 czerwca 2024 roku, o godzinie 14:00, fani żużla będą mogli śledzić emocjonujący pojedynek pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk a Ostrovią. Spotkanie to, rozgrywane w ramach 9. rundy 2. Ekstraligi żużlowej, odbędzie się na stadionie gospodarzy w Gdańsku. Prezentujemy kluczowe informacje na temat dostępnych opcji transmisji meczu, zarówno w telewizji, jak i online.

Wybrzeże Gdańsk – Ostrovia, gdzie oglądać?

Mecz na żywo w telewizji zostanie pokazany przez kanał Canal+Sport 5. Natomiast transmisja online będzie dostępna na platformach Canal+online i Player.pl.

Wybrzeże Gdańsk – Ostrovia, transmisja za darmo online

Niestety, transmisja meczu Wybrzeże Gdańsk – Ostrovia nie jest dostępna bezpłatnie.

Wybrzeże Gdańsk – Ostrovia, transmisja online (Canal+online)

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie abonamentu na pakiet “Canal+”, dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowe opcje, jak dostęp do Eleven Sports i Polsat Sport Premium, są dostępne za 20 zł. Platforma Canal+online pozwala na oglądanie transmisji na różnorodnych urządzeniach, w tym na smartfonach, tabletach oraz Smart TV, a z jednego konta mogą korzystać dwie osoby jednocześnie.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.