Drużyna znad morza zaliczyła już swoje pierwsze sparingi i wciąż przygotowuje się do rozpoczęcia zmagań ligowych. Przed rozpoczęciem ligowych zmagań Zdunek Wybrzeże zaplanowało mszę w intencji zawodników, oraz prezentację. 

Imprezę zaplanowano na 7 kwietnia, ma ona się odbyć w Nowym Browarze Gdańskim przy ulicy przy ul. Jana Kilińskiego 7E. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00, jak informuje oficjalny portal Zdunek Wybrzeża:

W gościnnych i przestronnych progach naszego sponsora, będziecie mieli okazję spotkać się z naszymi zawodnikami. Nowy Browar Gdański przygotuje specjalnie dla nas całe piętro. Prezentacja będzie nie tylko okazją do porozmawiania, zebrania autografów czy zrobienia sobie zdjęć z żużlowcami Wybrzeża.

Dzień wcześniej, o 11:00 na konferencji prasowej kibice poznają nowego partnera strategicznego. Później będą mieli okazje wziąć udział w mszy świętej w intencji bezpiecznego i udanego sezonu 2022. Początek zaplanowany jest na 19:00 w Kościele Matki Bożej Bolesnej przy ul. Głębokiej 1.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.