W sobotę najlepsi zawodnicy żużlowi zmierzą się w Grand Prix Niemiec 2022 na żużlu. Wydarzenie można śledzić na żywo wyłącznie w internecie już od godz. 19:00. Sprawdź już teraz, gdzie oglądać dzisiejsze Grand Prix Niemiec na żużlu.

Żużel: Grand Prix Niemiec 2022 (Speedway GP). Gdzie oglądać? 

Kibice, którzy chcą oglądać sobotnie Grand Prix Niemiec 2022 na żużlu będą musieli skorzystać z oferty telewizji internetowej player.pl, która jako jedyna będzie transmitować zawody. Live stream można włączyć po wykupieniu odpowiedniego pakietu sportowego.

Transmisja TV: Brak

Transmisja online: Eurosport Extra w Player.pl

» Oglądaj Speedway GP w Player.pl

Żużel: Grand Prix Niemiec (Speedway GP) na żużlu transmisja za darmo

Transmisję z Grand Prix Niemiec 2022 na żużlu będą mogli obejrzeć wyłącznie użytkownicy posiadający wykupiony dostęp do pakietu Eurosport Extra na platformie player.pl. Transmisja z dzisiejszych zawodów nie będzie oferowana za darmo.

Żużel: Grand Prix Niemiec (Speedway GP) transmisja na żywo i online 

Pakiet Eurosport Extra oferowany jest w serwisie player.pl za 15 zł na 30 dni, a także za 99 zł na 12 miesięcy. Każdy użytkownik, który zarejestruje konto przez poniższy link ma możliwość wybrania pakietu i wykupienia go na określony czas.

Użytkownik posiadający wykupioną subskrypcję może obejrzeć Grand Prix Niemiec 2022 na żużlu w przeglądarce internetowej, aplikacji mobilnej oraz aplikacji na telewizor Smart TV

» Oglądaj Speedway GP w Player.pl

Żużel: Grand Prix Niemiec (Speedway GP) typy bukmacherskie

Przy okazji Grand Prix Niemiec na żużlu warto zapoznać się z ofertą kursów bukmacherskich jakie oferowane są przez firmy Fortuna, Betclic oraz LVBET. Odbierz już teraz bonus od jednego z wymienionych poniżej bukmacherów i obstawiaj zakłady na żużel.

» Odbierz 2720 PLN i typuj mecz na eFortuna.pl

» Odbierz 3353 PLN i typuj mecz na LVBET.pl

» Odbierz 200 PLN i typuj mecz na Betclic.pl

» Odbierz 1500 PLN i typuj mecz na Superbet.pl

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.