W sobotę 13 kwietnia rozpocznie się nowy sezon 2 Ekstraligi Żużlowej. Rozgrywki, które dotychczas były znane jako 1. liga żużlowa, zadebiutują a nową nazwą 2 Ekstraliga żużlowa 2024. Specjalnie dla naszych użytkowników, sprawdzamy gdzie będą dostępne transmisje 2 Ekstraligi żużlowej (1. ligi żużlowej), zarówno w telewizji jak i online!

2 Ekstraliga żużlowa 2024 (1. liga żużlowa) – gdzie oglądać?

Transmisje telewizyjne spotkań 2 Ekstraligi żużlowa 2024 (1. ligi żużlowej) na żywo będzie można śledzić na antenie Canal+Sport 5, gdzie zaprezentowane zostaną trzy mecze z każdej kolejki. W internecie transmisje ze wszystkich spotkań oferuje platforma Canal+online a z wybranych meczów Player.pl.

2 Ekstraliga żużlowa 2024 (1. liga żużlowa) – transmisja online za darmo

Transmisja online 2 Ekstraligi Żużlowej 2024 nie będzie dostępna bezpłatnie.

2 Ekstraliga żużlowa 2024 (1. liga żużlowa) – transmisja w Canal+online

Dostęp do transmisji z rozgrywek 2 Ekstraligi Żużlowej w Canal+online wymaga aktywacji pakietu “Canal+”, dostępnego w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Za dodatkowe 20 złotych możliwe jest również rozszerzenie oferty o pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online dostępna jest zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i dedykowaną aplikację na różnorodne urządzenia. Po opłaceniu subskrypcji, transmisje można oglądać na wielu urządzeniach – jednocześnie maksymalnie na dwóch. Możliwe jest więc podzielenie się dostępem do konta z drugim użytkownikiem.

2 Ekstraliga żużlowa 2024 (1. liga żużlowa) – transmisja w Player.pl

Aby śledzić zmagania w ramach 2 Ekstraligi Żużlowej w Player.pl, konieczne jest wykupienie pakietu „Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” za 79 zł miesięcznie. Oferta umożliwia dostęp do transmisji poprzez strony internetowe oraz aplikacje, kompatybilne z szeroką listą urządzeń.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.