Aforti Start Gniezno nie zwalnia tempa i odsłania kolejne karty swojego składu w sezonie 2022. Tym razem klub nie przedstawił nazwiska nowego zawodnika, a poinformował o tym, kto będzie odpowiedzialny za wyniki „Orłów”.

Z roli menadżera gnieźnieńskiej ekipy ustępuje Rafael Wojciechowski, którego na tym stanowisku zastąpi Błażej Skrzeszewski, żużlowiec-amator oraz koordynator gnieźnian, którzy występują w czeskiej Extralidze.

Jako menadżer aktywnie pracuję do końca miesiąca. Klubu oczywiście nie opuszczam. Będę nadal aktywnie działał, ustępuję jednak miejsca na pozycji menadżera i bardzo się cieszę, że będą dla drużyny pracować Tomasz Fajfer i Błażej Skrzeszewski

– mówi Wojciechowski cytowany przez klubowy serwis.

Wspomniany Tomasz Fajfer będzie odpowiedzialny za formację młodzieżową, którą na chwilę obecną tworzy sześciu juniorów: Mikołaj Czapla, Kacper M. Grzelak, Oskar Hurysz, Marcel Studziński, Szymon Szwacher oraz mający ważną umowę z klubem i wracający do zdrowia Mateusz Jabłoński.

Będę robił wszystko, aby ta młodzież wskoczyła na wyższy szczebel drabinki, jaką jest kariera. Mam nadzieję, że wszystko zagra

– dodaje z kolei Fajfer.

To nie koniec budowy sztabu szkoleniowego. Niewykluczone, że dołączą do niego kolejne osoby.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.