Nadeszły znakomite informacje dla kibiców OK Bedmet Kolejarza Opole! Lider zespołu, Jacob Thorssell, zdecydował się przedłużyć umowę z dotychczasowym pracodawcą, by znów powalczyć o awans do eWinner 1. Ligi.

Końcówka ubiegłego sezonu z pewnością do dzisiaj śni się kibicom OK Bedmet Kolejarza Opole. Mimo, że klub z południa był zdecydowanie najlepszy w sezonie zasadniczym, ostatecznie w finale fazy play-off przyszło mu przegrać z AC Landshut Devils, co nie pozwoliło wywalczyć awansu. W przyszłym sezonie opolanie spróbują jednak jeszcze raz, a dobrym tego przykładem jest dziś podpisany kontrakt.

Umowę z klubem przedłużył bowiem Jacob Thorssell. Szwed w sezonie 2021 był najjaśniejszym punktem zespołu, wykręcając piątą średnią w lidze – 2,277 punktu na bieg. Zarówno kibice jak i działacze liczą więc, że w przyszłym roku doświadczony zawodnik będzie w stanie jechać co najmniej równie dobrze, co z kolei ponownie powinno pomóc klubowi w walce o najwyższe laury.

Następne kontrakty zawodników z Kolejarzem powinny zostać ujawnione w najbliższych dniach. Według kuluarowych informacji, na świeczniku powinni pojawić się zawodnicy, którzy podobnie jak Thorssell będą w stanie zdobywać dla zespołu wiele cennych punktów.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.