Zespół Metaliki Recykling Kolejarza Rawicz oficjalnie zaprezentowany! Na wczorajszej gali odkryte zostały też wszystkie karty, w tym kadra młodzieżowa, która na niejednym z pewnością może zrobić kolosalne wrażenie.

Jak wszyscy doskonale pamiętamy, jeszcze przed sezonem 2022 nie było do końca jasne, czy Kolejarz Rawicz przystąpi do rozgrywek. Po zakończeniu współpracy z Unią Leszno, prezes Sławomir Knop przyznawał, że sytuacja zaczyna być nieciekawa. Ostatecznie jednak zespół z południowej Wielkopolski zdołał nie tylko zgłosić się do rozgrywek, ale i zbudować bardzo silną kadrę, która będzie w stanie walczyć o najwyższe cele.

W trakcie okienka transferowego klub z Rawicza zaprezentował kadrę seniorską, która z pewnością będzie wstanie walczyć z każdym. W zespole został m.in. Damian Dróżdż, a dołączyli do niego tacy zawodnicy jak Daniel Kaczmarek czy Sam Masters. Nowym szkoleniowcem został z kolei Piotr Świderski. Nie wiadomo było jednak, jakimi juniorami dysponować będzie drużyna Sławomira Klopa. Teraz wszystko się wyjaśniło.

Co ciekawe, rawiczanie zdecydowali się na zatrudnienie dwóch solidnych młodzieżowców na zasadzie gościa. Mowa tu o Krzysztofie Sadurskim, który dobrze zna rawicki tor, oraz wielkim talencie z Bydgoszczy, Wiktorze Przyjemskim. Oprócz nich, do zespołu dołączyli krajowi juniorzy w postaci Kacpra Kłosoka, Bartosza Curzytka i Oskara Kołaka. Co równie ważne, do wcześniej zaprezentowanego Stevena Goreta, będącego zagranicznym juniorem, dołączyła jedna z wielkich nadziei brytyjskiego speedwaya, Tom Brennan.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.