Sześciu zawodników liczy na chwilę obecną kadra do lat 21 w Moje Bermudy Stali Gorzów. Niewykluczone, że przed sezonem przybędzie nowe nazwisko, co potwierdza prezes klubu – Marek Grzyb. A pozyskanie kogoś może być niestety, ale potrzebne.

Gdyby to papier decydował o składzie Moje Bermudy Stali Gorzów, to do 7 czerwca meczową formację młodzieżową powinien stanowić duet Mateusz Bartkowiak – Alan Szczotka. Są to dwaj najbardziej doświadczeni juniorzy w kadrze Stanisława Chomskiego, którym przed wakacjami przybędzie duży rywal do składu – Oskar Paluch.

Sęk w tym, że według prasowych doniesień – ani Bartkowiak, ani Szczotka nie chcą startować w barwach macierzystej drużyny. Marek Grzyb we wtorkowym magazynie PGE Ekstraligi na antenie nSport+ zdradził jednak, że są prowadzone rozmowy z Bartkowiakiem i kto wie, być może zakończą się one pozytywnie dla klubu.

Sternik gorzowskiej Stali przyznał również otwarcie, że są prowadzone pewne rozmowy, które mają na celu m.in. wzmocnienie formacji młodzieżowej. Nie jest to nic pewnego, ale wykluczać takiego manewru nie można. Jeśli klub sięgnie po juniora z zewnątrz, będzie to wówczas drugie nowe nazwisko do lat 21. Wcześniej Stal pozyskała z Aforti Startu Gniezno utalentowanego Oskara Hurysza.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.