GKM Grudziądz przedstawił skład na sezon 2024. Liderami Gołębi zgodnie z zapowiedziami mają być Australijczycy – Jason Doyle i Max Fricke.

Lata lecą, drużyny się zmieniają, a GKM wciąż nie zaznał atmosfery play-off. Inaczej ma być w przyszłym sezonie. Czy grudziądzkim działaczom udało się wreszcie zbudować skład, który powalczy o coś więcej niż utrzymanie?

Liderami drużyny mają być Jason Doyle i Max Fricke. Uczestnicy cyklu GP, to nie jedyni zawodnicy z antypodów. Poza byłym mistrzem świata nową twarzą w drużynie jest ściągnięty z Leszna Jaimon Lidsey. W ekipie na przyszły sezon pozostali Wadim Tarasienko i kończący wiek juniora Kacper Pludra.

O sile formacji juniorskiej stanowić będą Kacper Łobodziński i powracający z wypożyczenia do wrocławskiej Sparty Kevin Małkiewicz. Poza wspomnianą dwójką w składzie znajdują się jeszcze Kacper Warduliński i Jan Przanowski.

Jest jeszcze jedna bardzo istotna zmiana. GKM ma także nowego menadżera. Janusza Ślączkę zastąpi Robert Kościecha, który do tej pory pracował w klubie jedynie z juniorami.

Skład GKM Grudziądz 2024:

Jason Doyle
Max Fricke
Jaimon Lidsey
Wadim Tarasienko
Kacper Pludra (U24)
Kevin Małkiewicz (junior)
Kacper Łobodziński (junior)
Jan Przanowski (junior)
Kacper Warduliński (junior)

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.