Na kilka dni przed pierwszymi spotkaniami ligowymi w siedzibie stacji Canal+ doszło do spotkania na którym potwierdzono nowe twarze ,które mają dołączyć do redakcji. Dla jednej będzie to powrót na stare śmieci, dla drugiej to debiut w czekającej ją roli.

Canal+ początkowo nie wspominał o kim mowa, kotara niepewności została zwiana we wtorkowe popołudnie. Można śmiało powiedzieć, że to niezłe „bomby transferowe” oraz ukłon w stronę kibiców. Pierwszą z przedstawionych osób jest… Daria Kabała-Malarz, którą fani żużla mogą kojarzyć z pracy przy realizacji Grand Prix jako reporterkę. To spełnienie próśb, które były kierowane do kierownictwa stacji. Kibice chcieli ponownie zobaczyć sympatyczną dziennikarkę pracującą przy żużlu a prośby zostały wysłuchane.

Kabała-Malarz ma rozpocząć pracę już od drugiej kolejki, gdzie będzie pomagać przy realizacji magazynu PGE Ekstraligi. To jednak nie koniec niespodzianek, które zaserwowała nam stacja Canal+. W emitowanych przez nie programach wystąpi jeszcze jeden, bardzo dobrze znany w Polsce jegomość. Rolę eksperta przyjmie tam bowiem… Matej Zagar, który wciąż nie może znaleść zatrudnienia na sezon 2023. Z tego względu będzie chciał spróbować swoich sił w telewizji, później ewentualnie będzie łączyć starty z pracą dla stacji.

Przypomnijmy, że Canal+ będzie realizować mecze PGE Ekstraligi, 1 Ligi oraz 2 Ligi Żużlowej.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.