Każda, krótsza czy dłuższa, przygoda zawodnika w danym klubie dobiega kiedyś końca. O zmianie swojego zagranicznego pracodawcy poinformował żużlowiec, który miał zaszczyt przywdziać czapkę Kadyrowa. Teraz będzie miał nowy klub w Kraju Trzech Koron.

Szymon Woźniak, bo o nim mowa, po pięciu latach rozstaje się z klubem, dla którego miał okazję startować w Bauhaus-Ligan przez ten czas. Zmienia zespół z Vetlandy na Rospiggarnę Hallstavik.

Rospiggarna Hallstavik będzie moim szwedzkim klubem w 2022 roku. Jestem podekscytowany dołączeniem do Rospiggarny. Spędziłem dobrych pięć lat w Vetlandzie, ale czas na nowe wyzwania. Moja ostatnia bytność w Rospiggarnie nie skończyła się dobrze z powodu mojego złego występu. Jestem jednak teraz innym zawodnikiem i wierzę, że mogę poprawić moje wyniki dla Rospiggarny w porównaniu z ostatnim razem. To jeden z najlepszych i najbardziej stabilnych klubów w Szwecji

– skomplementował swój nowy klub na Facebooku.

Indywidualny Mistrz Polski z 2017 roku reprezentował już barwy zespołu z Hallstavik w 2015 roku. W nowym-starym zespole partnerować mu będą m.in. Kai Huckenbeck, Timo Lahti oraz Andrzej Lebiediew.

W Polsce Szymona Woźniaka czeka piąty sezon w barwach Moje Bermudy Stali Gorzów, z którym to zespołem w tym roku odebrał brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.