Nie tylko polskie ligi żyją plotkami transferowymi oraz już dokonanymi roszadami. Jeden z klubów Bauhaus Ligan poinformował o kolejnym zawodniku, którego kibice zobaczą w przyszłym sezonie. Jest on bardzo dobrze znany kibicom w Polsce.

Drużynowy Mistrz Szwecji z tego roku nie ustaje w ustalaniu składu na przyszły sezon. Osoby związane z Eskilstuna Smederna za pomocą oficjalnego profilu klubu na Facebooku poinformowały, że z zespołem nie rozstanie się Kacper Woryna.

Pojawił się w klubie niczym trąba powietrzna i natychmiast podbił serca fanów. Teraz wiadomo, że Kacper Woryna zostanie z nami na następny sezon.(…)Jego styl jazdy i podejście do sportu sprawiają, że widać po nim, jak bardzo kocha żużel. Zaraża tym zarówno kibiców, jak i kolegów z drużyny

–  komplementują Polaka działacze na klubowej stronie internetowej.

O jego popularności świadczyć może fakt, że podczas corocznej, podsumowującej sezon gali w Eskilstunie otrzymał tytuł „Årets Lagkamrat”, a więc „kolegi drużynowego roku”, jak można przełożyć tę nazwę na język polski. To wyróżnienie dla najbardziej koleżeńskiego zawodnika danej drużyny.

Kacper był jednym z pierwszych zawodników, którego rozważaliśmy przy budowie składu na nowy sezon. Dołączył do nas i od początku jest ceniony przez kolegów z drużyny. Do tej pory spisywał się naprawdę dobrze i mamy nadzieję, że tak będzie dalej

-skomplementował Worynę zarządzający Smederną tercet Jerker Eriksson, Stefan Jarl i Jimmy Jansson.

Oprócz Woryny w przyszłym sezonie w barwach Eskilstuna Smederna pojadą Pontus Aspgren, Robert Lambert, Daniel Bewley, Joel Andersson i Johannes Stark.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.