Budowanie składu Lokomotivu Daugavpils idzie dość powolnie, choć coraz skuteczniej. Dziś nowym zawodnikiem łotewskiego klubu została jedna z niespełnionych nadziei światowego speedwaya, Arsłan Fajzulin.

Kiedy po sezonie 2020 drużyna Lokomotivu Daugavpils spadała do 2. Ligi Żużlowej, wydawało się, że praktycznie od razu uda się jej powalczyć o ponowny awans. Niestety rok 2021 był dla Łotyszy zupełnie nieudany, głownie za sprawą Hansa Andersena, który jechał zdecydowanie poniżej swoich oczekiwań. 

Teraz, w trakcie okienka transferowego, wszystko wskazuje na to, że klub z Dyneburga ponownie nie powalczy o promocję do eWinner 1. Ligi. Do tej pory, poza młodzieżowcami, Daniłem Kołodiskim, Adamem Ellisem i Rene Bachem, kontrakt z klubem podpisał tylko Arsłan Fajzulin, czyli niespełniona nadzieja rosyjskiego i światowego speedwaya.

Dla samego Fajzulina sytuacja może być jednak znacznie lepsza, niż początkowo może się wydawać. W związku z niezbyt silną kadrą Lokomotivu, Rosjanin może mieć całkiem sporo okazji do jazdy, których do tej pory tak bardzo mu brakowało. 

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.