Drużyna Moje Bermudy Stal Gorzów, by wzmocnić swoją formację na nadchodzący sezon 2022, pomyślnie zakontraktowała nowego zawodnika. Na pozycji U24 zobaczymy duńskiego żużlowca Paricka Hansena, który przychodzi z klubu z Ostrowa Wielkopolskiego.

Patrick Hansen to zaledwie 23 letni zawodnik. W minionym sezonie stał się odkryciem eWinner 1 ligi żużlowej. Będąc w drużynie Arged Malesy Ostrów Wielkopolski wykręcił średnią 2.058 i przyczynił się do awansu klubu z Ostrowa do PGE Ekstraligi. Jednak w nadchodzącym roku Duńczyk zamierza ścigać się w ekipie Stanisława Chomskiego.

Szeregi Moje Bermudy Stal Gorzów mają również zapełnić juniorzy: Oskar Paluch oraz Oskar Hurysz. Ten pierwszy dostanie możliwość startów po 7 kolejce rundy zasadniczej rozgrywek PGE Ekstraligi.

To jest drużyna, która może faktycznie tą drugą część sezonu mieć dużo lepszą. Mogą na spokojnie wejść w sezon, czekać na juniora. Oskar Paluch się rozjeździ i może być coraz bardziej skuteczny. Patrick Hansen być może też będzie potrzebował chwili, żeby wejść na swój najwyższy poziom. To może być drużyna taka, jak w ostatnich latach. Z tyłów atakując przechodziła na pozycję medalowe. To może być bardzo trudny przeciwnik w tych decydujących spotkaniach o rozstawieniu

– powiedział Krzysztof Cegielski w magazynie PGE Ekstraligi na antenie nSport+.

Przypomnijmy, że drużyna Moje Bermudy Stal Gorzów w sezonie 2020 sięgnęła po srebrny medal Drużynowego Mistrza Polski, a 2021 roku wywalczyła brązowy krążek po walce z ekipą Unii Leszno.

POLECANE

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.