Mateusz Szczepaniak poinformował w mediach społecznościowych, że odchodzi z Cellfastu Wilków Krosno.

Szczepaniak w klub z Podkarpacia spędził dwa lata, w których udało mu się pomóc drużynie w awansie do PGE Ekstraligi. Zawodnik w ostatnich dniach opublikował jednak oświadczenie, w którym możemy przeczytać, że opuszcza drużynę.

 

– Przyszedł czas na podziękowanie za wspólne 2 sezony w barwach Wilków Krosno. Był to bardzo pozytywny czas, pełen emocji dla nas wszystkich. Dwa finały eWinner 1. Ligi i ten drugi wygrany z awansem do PGE Ekstraligi pokazuje, że były to udane sezony zarówno dla drużyny jak i dla mnie indywidualnie. Oczywiście były po drodze problemy, gorsze występy, jak zawsze w sporcie i życiu, ale najważniejsze to się nie poddawać i dążyć do wymarzonego celu.

Wiele kolejnych doświadczeń na mojej żużlowej drodze, z których wyciągamy wnioski, żeby przyszłość była jeszcze lepsza.
Dziękuję Wam kibicom za doping na naszym stadionie przeważnie w komplecie, często w licznym gronie na wyjazdach i za wsparcie w tych trudniejszych chwilach, bo tego też potrzebujemy od kibiców. Mam nadzieję, że dla Was również będą to niezapomniane emocje i wspomnienia, które wspólnie przeżywaliśmy. Czasami sytuacje, które wydają się dla nas złe, popychają nas do przodu.
Dziękuję jeszcze raz, czas na kolejne wyzwania i do zobaczenia na żużlowych torach. #58 – napisał w swoich social mediach.

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.