Przygotowania Arged Malesy Ostrów Wielkopolski do sezonu 2022 idą pełną parą. Wczoraj klub poinformował też o obozie treningowo/integracyjnym, który odbędzie się w styczniu w Szklarskiej Porębie.

Ze względu na profesjonalizację nowoczesnego, międzynarodowego speedwaya, w ostatnich latach zawodnicy przede wszystkim przygotowują się do sezonu sami. Tym samym rzadko kiedy miały już miejsce obozy klubowe, które trwały co najmniej kilka dni i pozwalały się całemu zespołowi odpowiednio poznać. W Ostrowie postanowili jednak postawić na tradycję. Cała ekipa Mariusza Staszewskiego wybierze się do Szklarskiej Poręby w dniach 9-16 stycznia.

Obóz będzie miał funkcję integracyjną, żeby zawodnicy lepiej się poznali, ale także przygotowawczą. W ciągu sześciu dni odbędziemy 18 jednostek treningowych. Poza tym mówią, że zmiana klimatu dobrze wpływa na przygotowania. W historii tego klubu jest to pierwszy obóz wyjazdowy, bo zazwyczaj spotykaliśmy się na tygodniowym zgrupowaniu zimą w Ostrowie. Zajęcia będą urozmaicone. Zawodników czeka intensywny tydzień. Będzie na pewno fajnie i wesoło, tym bardziej, że juniorów czekają zaległe „chrzty” za debiuty i pierwsze punkty w zawodach 

– powiedział trener Staszewski w rozmowie z klubowymi mediami.

Przypomnijmy, że zespół Ostrovii to przede wszystkim zawodnicy, którzy tworzyli trzon ekipy w sezonie 2021. Można więc być pewnym, że wspólna zabawa i praca będą szły znakomicie.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.